• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

optellen en aftrekken middels een button

Status
Niet open voor verdere reacties.

jasper1986

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 okt 2013
Berichten
1
Bekijk bijlage voorbeeld.xlsxHallo allemaal,

Ik zit met een probleem, en kom er niet uit.

Ik heb in excel een werkblad wat dient als een dagadministratie.

ik zou graag ipv een drop-down list met aantal > "1" "2" "3" "4" ect. een button willen hebben dat bij elk product apart staat en als je er op klikt in een toegewezen cell er 1 wordt op geteld bij de waarde die opdat moment in de cell staat. bijv 0 of 3 wordt dan 1 of 4.

als extra wil ik ook een button ernaast om weer aftetrekken mocht je een foutje maken en een keer teveel klikken

de opgetelde waarde moet in een bepaalde cell komen te staan zodat ik daarna met SOM() formules en een prijs tot een dag totaal kan komen maar dit is allemaal al gelukt. nu nog de button en het juiste script.
 
Laatst bewerkt:
Als je hier je bestand (of een voorbeeld) plaatst, dan zul je snel een antwoord hebben.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan