• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

optellen met twee tekstvoorwaarden

Status
Niet open voor verdere reacties.

pbongenaar

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2007
Berichten
86
Wie kan mij helpen met het optellen van de totalen per groep, als er aan twee tekstvoorwaarden moet worden voldaan. Bijvoorbeeld, tel in tabblad totalen de bedragen op in tabblad bedragen als de getallen voldoen aan peren en C, en zo voor alle groepen( c= credit en d = debet).
Ik kan hiervoor geen sommen.als voor gebruiken omdat ik een oudere versie excel heb. Wie wet hoe ik dit voor elkaar moet krijgen? Een voorbeeldbestand is toegevoegd.Bekijk bijlage Optellen met twee tekstvoorwaarden.zip

Groet, en alvast!

Paul
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan