outlook express

Status
Niet open voor verdere reacties.

kraaijennest

Gebruiker
Lid geworden
20 apr 2001
Berichten
645
Hoi

Heb nu outlook express kan ik die gewoon meteen op laten starten en dat ie rechtsonder in de balk blijft staan.
Had voorheen incredimail en die deed dat gewoon.

Nu moet ik iedere keer outlook express opstarten en geminimalliseerd laten om te checken of ik post heb.

Graag jullie hulp.

b.v.d. Kraaijennest
 
Uiteraard kan je OE met Windows laten opstarten (snelkoppeling in de map opstarten maken). Maar een icoon rechtsonder in je taakbalk zal dan weer met andere software moeten. Ik zou voor dat doel echter een e-mailchecker gebruiken:
http://xs4all-nl.tucows.com/checkers95.html

Groetjes,
Bennie
 
Je kan ook mailwasher nemen er is een gratis versie en betaalde versie. En als je die minimaliseert komt er een icoontje in de systeembalk bij het klokje en als er mail is gaat het knipperen dan zie je dat er post is.
 
Re: hoi Bennie

Geplaatst door kraaijennest
Dank je maar welke is dan het beste?

Ach, welke de beste is, is altijd zo betrekkelijk. Neem gewoon een freewareversie met de meeste koeien, of probeer er zelf een aantal uit. Uiteindelijk is het je alleen te doen om te kijken of je nieuwe mail hebt of niet.

Groetjes,
Bennie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan