outlook of internet explorer probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

hfoppen

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
15 nov 2000
Berichten
1.058
Vraag via een kennis:
Ik heb een probleem. Als mijn vrouw haar PC aanzet en Outlook opstart gaat er een verbinding tot stand komen zonder dat ze daarom vraagt dmv Ontvangen/verzenden. Hoe schakel ik dat uit ? Regelmatig staat mij PC urenlang aan met een verbinding. Overigens ook als ik zelf niet om een verbinding vraag, wordt die gemaakt met hetzelfde kostenprobleem. Dat heeft volgens mij ook iets te maken met instellingen. Als ik in Outlook aangeef Off line werken, dan schakelt dat zich vanzelf weer uit.

Mijn antwoord hierop:
uitschakelen: extra -> opties -> en dan bij tabblad voorkeuren of emailservices of een knop hieronder (dit ligt aan de versie van outlook) automatisch de verbinding verbreken: rechtermuisknop op de internet explorer -> eigenschappen -> tabblad verbindingen -> en dan de ONDERSTE instellingen aanklikken
vervolgens op geavanceerd klikken -> aanvinken 'verbinding verbreken indien gedurende xx minuten niet actief


Het antwoord weer terug:
Mijn probleem is overigens niet dat de verbinding niet wordt uitgeschakeld, maar dat hij te pas en onpas inschakelt. Zonder enige aanleiding wordt er een verbinding gemaakt.Bij de inbelopties in Outlook is "ophangen na verzenden,ontvangen en bijwerken" onder e-mailbezorging ingeschakeld, maar dat werkt blijkbaar niet. Ook heb ik Offline werken onder bestand van Outlook ingeschakeld, maar dat blijft niet ingeschakeld, zodat er toch weer verbinding tot stand komt. Ik heb geen virus!

Wie o wie weet wat hieraan te doen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan