Pagina's koppelen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Peter_1994

Gebruiker
Lid geworden
9 aug 2009
Berichten
387
hallo,

sinds kort ben ik met een site bezig.
ik heb alle codes etc. eringezet en alle scripts.
alleen nu het probleem.

als ik een link maak naar een andere pagina dan zegt de server waar ik mijn site op host dat de pagina niet bestaat of niet kan worden weergegeven.

als het goed is staat hieronder de code:

<A HREF="index.html"><IMG SRC="images/home.gif" WIDTH=70 HEIGHT=40></A><BR>
<A HREF="filmpjes.html"><IMG SRC="images/TV.gif" WIDTH=70 HEIGHT=40></A>

ik hoop dat jullie voldoende info hebben.

alvast bedankt.
 
Laatst bewerkt:
Bedoel je dat hij gewoon een error geeft dat de pagina niet bestaad? Dat heb ik wel eens. Probeer eens eerst je website ervoor te zetten. Dus:
HTML:
<A HREF="http://www.jewebsite.nl/index.html"><IMG SRC="images/home.gif" WIDTH=70 HEIGHT=40></A><BR>
<A HREF="http://www.jewebsite.nl/filmpjes.html"><IMG SRC="images/TV.gif" WIDTH=70 HEIGHT=40></A>
Het klinkt raar dat het daar aan ligt, maar ik heb het wel eens.
Misschien zeg ik wel iets heel doms :o maar dan begrijp ik je vraag niet. Veel scucces!
 
Laatst bewerkt:
al geprobeert maar dan krijg ik dezelfde error voor.
dat de server de pagina niet kan vinden enz...
terwijl ze toch naast elkaar staan de index.html en filmpjes.html
zou het misschien wat uitmaken als ik op een andere hosting website mijn site eens upload en daar kijken of hij het dan wel doet?
 
Mijn valkuil is altijd het gebruik van kleine of hoofdletters.
De bestandsnamen zijn soms/meestal hoofdlettergevoelig op webhost servers.
 
oke,
ik leg het even uit.

alles doet het perfect op mijn laptop, als de site offline staat.
maar op die verrekte server doet de filmpjes.html pagina het niet.
want, als ik dan op de link klik dan krijg ik een error dat de pagina niet bestaat dat de pagina niet kan worden gevonden op de server.
terwijl hij het wel gewoon op mijn laptop doet.

dus daar zal het niet aan liggen denk ik.
 
Laatst bewerkt:
en heb je hoofd- en kleine letters in je bestandsnamen nou wel of niet gecheckt?

het verschilt namelijk per besturingssysteem of dat wel of niet wat uitmaakt dus jouw laptop reageert misschien anders dan de webhost server

dus misschien zit ik er naast maar ik zeg alleen maar dat dat iets is wat je ff kunt checken
 
ik heb het gecheckt en ik heb ze allemaal nog eens overnieuw getypt maar dit helpt niks.
 
Als het op je laptop wel werkt en op de server niet, helpt het niet om de volledige naam ervoor te zetten. De paden zijn dan goed, anders zou het ook niet op de laptop werken.
De meest voorkomende fout is het gebruik van hoofd- en kleine letters. Op Windows maakt dat niets uit, maar op alle andere systemen wel. En de meeste servers draaien niet op Windows. Je moet alle mappen en bestandsnamen veranderen naar kleine letters. Maar dat moet je ook in de html doen. plaatje.Gif is iets totaal anders dan plaatje.gif op de meeste servers.
'n Andere veel voorkomend probleem zijn spaties in bestandsnamen of in je pad. Spaties moet je vervangen door _ of -. _ als je wilt dat 'n zoekmachine het als één woord ziet, - als de zoekmachine het als 2 woorden moet zien.

Als dat het niet is (check ook de html en css op hoofd- en kleine letters), dan graag 'n link naar waar de site staat, anders blijft het raden wat er mis is.
 
Goeroeboeroe je word vriendelijk bedankt.
het lag hem inderdaad ergens in die hoofdlettters met de bestands namen.
de pagina word nu gewoon geopend alleen er word 1 plaatje niet weergegeven wat een link moet zijn. maar dit probeer ik zelf eerst even op te lossen.

bedankt Goeroeboeroe!

hier de link van mijn site :P

http://peter19994.woelmuis.nl/
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan