PC aansluiten via PC-in (D-sub) van TV

  • Onderwerp starter Onderwerp starter FzY
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

FzY

Gebruiker
Lid geworden
20 jul 2007
Berichten
6
Hallo,

Ik heb een probleem, het lukt mij niet om mijn pc goed aan te sluiten op mijn tv.

Videokaart: Ati X1950 XT 512mb
TV: JVC Lt. 26C50BU

Mijn tv beschikt over een pc-in(d-sub) aansluiting. Dus ik heb de tv en mijn beeldscherm beide aangesloten. Als ik de pc opstart heeft mijn tv beeld tot ik in windows kom, dan is het tv scherm zwart. Ook zijn bij het opstarten de kleuren niet zo goed. witte lettertjes zijn beetje paarsachtig.

Kan iemand mij hiermee helpen?

mvg FzY
 
Zoek naar de overlappinginstellingen, dan is de "overlay" ingeschakeld.
Windows bureaublad uitbreiden niet gebruiken.

Overigens kun je ook dat beeld scherm nog finetunen in de configuratie gui van ATI, gebruik je CCC of een andere driver software?
 
Zoek naar de overlappinginstellingen, dan is de "overlay" ingeschakeld.
Windows bureaublad uitbreiden niet gebruiken.

Overigens kun je ook dat beeld scherm nog finetunen in de configuratie gui van ATI, gebruik je CCC of een andere driver software?

Ik gebruik CCC.
Ik kan de overlappingsinstellingen niet vinden.

Ik heb ook niet de ati opties bij instellingen van beeldscherm staan.(kijk link)
http://www.weethet.nl/images/pc2tv/ati_advanced.gif

Staan ze ergens anders? Bij ccc kan ik ook niet overlay vinden.
 
Ik gebruik zelf de Omega drivers en heb geen CCC, zou niet weten waar dat staat, misschien iemand anders nog?
 
Het is me gelukt. Ik heb de overlay functie gevonden.
Alleen als ik een dvd afspeel met Nero Showtime dan doet ie het niet. Wel als ik gewoon divx afspeel.
 
Ik speel alles af met WMP 10, vind die Nero showtime maar niks, wel gebruik ik het K-Lite Codec pack, zonder de players, geen ffdshow filters, maar wel de ligos mpeg en mpeg2, de ac3 + booster, de alternatieve realtime en quiktime codecs en werkt perfect.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan