PC gehackt?!

Status
Niet open voor verdere reacties.

OlGa1987

Gebruiker
Lid geworden
8 aug 2005
Berichten
60
hoi,
volgens mij is mn pc gehackd, mn muis vliegt vrolijk rondjes over mn scherm en klikt de bestanden die ik zelf geopend heb aan en sluit browsers af, etc. ik denk dat ik gehackt ben!
mn antivirus vindt tot nu toe niks en mn firewall staat gewoon aan.
weet iemand hoe ik kan uitvinden of ik inderdaad gehackt ben, en wat diegene dan wel en niet kan zien en natuurlijk hoe ik er weer vanaf kan komen!?
ik heb geen nieuwe software gevonden in mn software map, maar ik ben niet de enige die deze pc gebruikt dus misschien dat een van de andere gebruikers iets heeft gedaan, hierover meer als ik ze heb gesproken
 
Doe maar zsm het volgende:

1 ) Lees eerst goed de handleiding van HijackThis:
http://www.nucia.nl/toonhandleiding.php?handleidingid=9

2 ) Lees dan het volgende bericht goed door:
http://www.nucia.nl/forum/showthread.php?t=12

3 ) Registreer je dan op Nucia/ASO Forum.
http://www.nucia.nl/forum/register.php

4 ) Plaats daarna je HijackThis-log in de daarvoor bestemde forumsectie:
http://www.nucia.nl/forum/forumdisplay.php?f=38

Vermeld ook daar je probleem erbij en de link van dit topic.

Succes!:thumb:
 
Oke, succes verder.

En totdat er daar een antwoord daar komt:
-niet internet-bankieren
-niet inloggen op belangrijke sites en
-misschien belangrijke data veiligstellen op USB-stick of op een cd'tje.
 
Mooi dat het is gelukt, bleek het toch geen hacker oid te zijn, maar je pc nu wel gelijk schoon van malware!:thumb:
 
ja, nou t bleek net dat de muis t toch niet deed, volgens die nucia forum is t echt geen hacker, maar in ieder geval deed de muis 5 min geleden toch weer raar!:mad:
 
ja, dat heb ik al gedaan, maar de muis deed zoiezo al niet meer raar toen ik dat probeerde dus ik weet nog niet of toeval is of niet...only time will tell!
 
Wacht inderdaad maar even af, maar het kan ook gewoon simpelweg zijn dat je muis het niet meer goed doet.

Is het een muis die aangesloten is via USB of via de groene muis PS2 poort?
Via USB --> andere USB poort even proberen.
 
heb 2 muizen op 2 versch usb poorten, 1 is draadloos, de receiver zit dus in de ene usb poort, die receiver is ook voor mn toetsenbord en daar heb k geen problemen mee, de andere zit in de usb, en heb nog een oude muis op de normale groene muis ingang en bij al deze muizen deedie vaag
 
nou, volgens mij doetie t weer, sinds gistermiddag geen problemen meer gehad
bedankt!!
 
nou, volgens mij doetie t weer, sinds gistermiddag geen problemen meer gehad
bedankt!!

Mooi, als er nog wat is met je muis(zen) kijk dan even goed naar de poort waar ie inzit, de kabel en bij de Muis-instellingen in het Configuratiescherm.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan