Pc start niet meer op

Status
Niet open voor verdere reacties.

noaber

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 aug 2007
Berichten
3
Hallo, ik was rustig met me pc bezig totdat in een keer, mijn pc uitviel.

Toen ik probeerde hem weer aan te drukken, lukte het niet.

Je hoort 1 seconde iets en dan valt ie weer uit.

Ik heb de pc hard nodig, en hoop dat iemand mij hier kan helpen.

Mvg michael
 
Klinkt als voeding kapot, of moederbord dood.
Schroef de behuizing eens open en de pc aan

LET OP: nergens aankomen!!! er jaagt behoorlijk wat stroom door alle onderdelen, daar wil je echt niet met je vingers aanzitten.

wat gebeurt er? Zie je LED'jes op het moederbord branden? Gaat de cpu fan draaien, gaat de fan van de voeding draaien?
 
Laatst bewerkt:
hij gaat neit echt aan, ik klik op de knop en dan gaat ie weer uit, maar ik zal ff kijken voor je, mvg michael

oh, ik druk nu op de knop, en er gebeurt helemaal niks meer :( ik denk dat er iets is doorgebrand, want hij geeft ook een geur af, kan het ergens bij de knop ligge? daar ruik ik het..
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Als ie echt helemaal niets meer doet, dan is waarschijnlijk de voeding kapot. Als het alleen maar het moederbord zou zijn, zou de fan van de voeding tenminste draaien.
Als hij stinkt is er is duidelijk iets verbrand, dat moet je ergens kunnen zien.

Je zou de voeding kunnen vervangen door een andere en zien wat er gebeurt, maar dit soort dingen is altijd wat lastig, als je niet wat reserve-onderdelen op de plank hebt om zelf wat te kunnen testen. Ga er desnoods gewoon even mee naar de plaatselijke pc-winkel. Niet naar BCC of Dixons ofzo, die kunnen er niets mee, maar een winkel waar je echt een systeem kunt laten bouwen.

Een nieuwe voeding kost je een paar tientjes. Als je moederbord kapot is wordt het gekker, want dan loop je kans dat je CPU en geheugen er ook niet van opgeknapt zijn. Afhankelijk van type mobo en cpu kan de rekening dan behoorlijk oplopen.
 
Ok bedankt, ik heb hem nu gebracht naar de pc winkel ( een gespecialiseerde erin :p )
dus het probleem word wel opgelost, maar hoeveel het mij gaat koste, dat is de vraag:P

nou mad, bedankt in ieder geval, en ja, uhh, dat washet :P

Mvg michael
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan