PDF files bewerken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Viesse

Gebruiker
Lid geworden
22 apr 2006
Berichten
59
Ik werk onder Windows 7 (86) met een Canon scanner. Nadat ik een scan gemaakt heb in PDF moet ik een stukje van de gescande bladzijde verwijderen. In Adobe Reader lukt (mij) dat niet. Is het wel mogelijk en zo ja, doe dan.
Ik probeerde de file ook te openen in Paint Shop pro 7, PhotoStudio 6 en Paint, maar die accepteren dit PDF bestand niet.
Heeft iemand een oplossing?
Alvast dank!
 
Of je scant het als jpeg o.i.d. en dan in paint/paintshop pro bewerken.
 
Dag viesse, ik weet niet of de scansoftware ook de functie heeft om het ingescande document op te slaan met de extensie .doc (word document).
Een word document met de extensie .doc kan men bewerken, en dan opslaan als PDF document(converteren naar PDF).
Heb je geen Word geïnstalleerd staan, onderdeel van MS Office kun je nog altijd gebruik maken van Open Office
http://www.openoffice.org/nl/
 
De aanbevolen Foxit geinstalleerd. Helaas werkte allerlei andere programma's toen niet goed meer en op advies van een Microsoft analyse heb ik het weer verwijderd. Zal een Adobe product moeten aanschaffen dus.
Vriendelijk dank, Viesse.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan