pinnacle instant waardeloos?

Status
Niet open voor verdere reacties.

jellelysium2000

Gebruiker
Lid geworden
17 jul 2003
Berichten
176
Hallo,

Ik heb gister voor het eerst gebruik gemaakt van pinnacle instant copy. Maar mijn verbazing was groot toen bleek dat beveiligde deccs dvd's niet gekopieerd worden. Hij geeft een waarschuwing dat dat niet kan! Warom is dat programma dan ontwikkeld? Ik heb toch alle recht een kopie voor eigen gebruik te maken? Is Pinnacle instantcopy echt zo waardeloos?
Weet iemand trouwens nog software waarmee ik divx of xvid video's kan omrekenen naar dvd-formaat?

Groetjes Jelle
 
toch dvd dupliceren

Met dvddecrypter.exe kan je de inhoud van een dvd op de hd opslaan, waarbij de beveiliging omzeild wordt. hierna de dvd met Pinnacle Instant Copy branden.
Werkt perfect, zij het dat dit programma veel tijd gebruikt om tot een goed resultaat te komen.
 
dvddecrypter en pinnacle?

Bedankt voor de tip, maar ik kan de bestanden die ik uitgelezen heb met dvddecrypter niet naar schijf branden via pinnacle. Als ik op zoek ga naar het bronbestand met "alle ondersteunde images" zie ik niks in de videomap. Wat is de goede procedure dan?

Jelle
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan