powerpoint

Status
Niet open voor verdere reacties.

Amorlaura

Gebruiker
Lid geworden
9 feb 2002
Berichten
821
Ik heb een klein probleempje
Wanneer ik een dia presentatie heb gemaakt in powerpoint en wil daar een achtergrond muziekje bij voegen (Mp3 of Wave)
Dan stopt de presentatie bij de 1e dia en gaat wel de muziek door. en haal ik de muziek weg dan gaat de presentatie door,maar zonder muziek.
Heeft iemand daar misschien ervaring mee ?
 
Probeer dit eens ; Selecteer geluidicoon op scherm, dan aan gepaste animatie,multiemedia instellingen ,animatievolgorde aanvinken,diavoorstellin verderzetten , geluid stoppen na (aantal )dia's !!!!
 
muziek bij powerpoint

Ik weet wel hoe je muziek er bij moet zetten en dan hoor ik die muziek wel op m'n eigen pc maar wanneer ik hem verstuur dan hoort de ontvanger geen muziek.
 
Zoek hier even op in het helmij forum archief. (rechts boven staat 'zoeken'.)Dit zijn zo'n beetje de gebruikelijke vragen die over powerpoint worden gesteld.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan