pps-bestanden in outlook

Status
Niet open voor verdere reacties.

veeke75

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 aug 2005
Berichten
3
heb enkele dagen geleden de pc moeten formatteren, maar kan nu de powerpoint-bestanden in outlook niet meer lezen. Kan ze enkel lezen als ik ze opsla, maar niet rechtstreeks vanuit outlook. Powerpoint staat toch op de pc. Enige oplossing voor mijn probleem?
Alvast bedankt :)
 
Staat de pps extentie wel gekoppeld aan powerpoint?
 
hey

kan je me soms even laten weten waar ik dat kan zien.Dat zijn van die dingetjes die ik nooit vind hehe :o

Heb ondertussen gevonden dat dit onder Mapoties staat. Het is gekoppeld aan powerpoint, maar werkt nog steeds niet. ???
 
Laatst bewerkt:
En als je de koppeling uit de mapopties verwijdert, vindt hij hem dan wel? Dan wordt er namelijk gevraagd naar welk programma het bestand moet opstarten.
 
Heb het geprobeerd, maar lukt nog steeds niet.
Dit is wat de pc laat weten: "Er is voor deze bewerking geen programma aan het opgegeven bestand gekoppeld. Maak een koppeling via het onderdeel mapopties van het configuratiescherm". Ik begrijp er niets van, die koppeling is gemaakt. Als ik ze opsla kan ik ze wel bekijken??? Vreemd
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan