Probelemen met Sitecom Router

Status
Niet open voor verdere reacties.

haastnooit

Gebruiker
Lid geworden
14 apr 2007
Berichten
42
Goedemorgen,

Ik heb een Sitecom router waarmee 2 pc draadloos verbinden maken en één pc is aangesloten middels een kabel.
Gisterochtend was er nog geen probleem, maar later op de dag kon ik ineens geen verbinding meer maken.

Ik heb al geprobeerd de router te resetten en min. 15 sec de stroom van de router te halen, maar dat werkt helaas ook niet.
De helpdesk van de provider kon mij vertellen dat de router zich bij hun niet had aangemeld.

Ik heb vandaag pas de default login kunnen vinden van de router, maar graag zou ik nog wat andere tips hebben mocht ik daar ook niets mee kunnen.
 
Kijk eens bij de settings in de router of deze kloppen met de gegevens die je ooit van jouw provider hebt gehad.
Het is lastig om hier een duidelijk antwoord voor te geven omdat dit per provider verschilt en een kabel abonnement een ander protocol gebruikt dan een abonnement via de telefoonlijn.

Kijk ook in de router of hij een IP adres toegezen krijgt van jouw provider.
 
De router bleek kapot te zijn te zijn.
Na de aanschaf van een nieuwe router was het geen probleem om alles in te stellen en een netwerk op te zetten.

Bedankt voor je hulp in ieder geval.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan