Probs met nieuwe router

Status
Niet open voor verdere reacties.

Xternal56

Gebruiker
Lid geworden
7 jan 2003
Berichten
46
Ik heb een zo een nieuwe linksys all in one router gekocht (wag54g). Die diende om mijnpc's te kunnen verhuizen, en 1 draadloos exemplaar een verdieping te zetten. Ik installeer dus het netwerkkaartje en de router, configureer het, en alles schijnt te werken.

Maar: De volgende dag verhuis ik mijn spullen, installeer de router enmerk dat mijn pc de router niet vind op zijn ip adress. Mijn 2de pc vind hem echter wel (daar zit ik nu op te tikken.) Ook het lokaal netwerk werkt niet.

ik heb 2 netwerkinterfaces (onboard die disabled staat, en een netwerkkaartje.)

als ik op de netwerkverbinding van mijn probleempc klik zegt hij 0 packets sent en 0 recieved. Hij doet dus niet eens moeite om een netwerk te zoeken.

help alsjeblieft
 
Ik heb XP dus het zal wel heel anders zitten maar omdat er nog niemand heeft gereageerd............
Heb je de mogelijkheid om te rechtsklikken op zoiets als mijn netwerklocaties?
In Xp is het zo dat je ergens aan moet vinken of je wilt dat hij automatisch het netwerk zoekt of niet.

Het zal wel anders zijn in W2k
 
Sry voor de late reply, maar internet lag plat.

Ik heb het probleem ontdekt...Stomme sygate firewall.

tnx for reply.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan