Programs folder

Status
Niet open voor verdere reacties.

kamacho24

Gebruiker
Lid geworden
4 jan 2002
Berichten
57
Goeiedag,

Ik heb een probleempje met XP.
De meeste folders in mijn 'programs' folder zijn ineens verdwenen..???
ik heb daar normaal gesproken heel veel programma's, maar nu is ie vrijweel leeg! de enige folders die er nog zijn (accessories en startup)
Kan iemand mij helpen de folders weer terug te krijgen in de programs folder.
Alvast bedankt.
 
die twee mappen die je noemt staan bij niet in de program files map, is er niet nog een map die zo heet of lijkt te heten, net alsof je in de verkeerde map kijkt lijkt wel.
 
hi,

in heb het niet over de map 'program files' maar over de map programs die je kan bereiken vanaf start en dan programs.
 
Mijn excuus je hebt gelijk, ik las niet goed.
 
Met behulp van Systeemherstel naar een datum dat alles nog wél goed was?
Als dit werkt, ben je wel al je downloads (zoals bv SP2) en nadere veranderingen op je systeem vanaf die datum kwijt.
 
Dat is helaas niet mogelijk, want die optie is bij mij uitgezet
Nog meer tips? <zeer welkom>
 
Hoi

je zou eens kunnen kijken onder

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu

Daar bewaart WinXP doorgaans ook alle snelkoppelingen naar programma's die voor alle uesers toegangkelijk zijn. Deze kun je dan copieeren naar je eigen account / startmenu.

Groet en succes

Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan