psx spellen naar psp

Status
Niet open voor verdere reacties.

zakheave

Gebruiker
Lid geworden
27 okt 2011
Berichten
79
heey allemaal,

Ik heb een probleem, want ik wou graag psx spellen spelen op mijn psp.
Nou heb ik met imgburner op Create image file from disc geklikt en dan zou ik een .iso file moeten krijgen volgens tutorials die ik heb gevolgd op internet maar ik krijg een .bin en een .cue.
ik weet nu niet hoe ik verder moet.
ik hoop dat iemand het hier weet:d
 
nou ik denk dat het illegaal is om dit antwoord te geven meer zeg ik er dan ook niet over: Je PSP moet illegaal gehackt zijn om die bestanden af te spelen van de SD Kaart.
 
nee, je moet gewoon een eboot en een keys bestand in je game folder van psp doen dan kan je hem afspelen
 
Je PSP moet voor zover ik heb kunnen vinden wel voorzien zijn van "bepaalde" firmware anders werkt het niet. Wat betreft dat je een BIN en CUE krijgt, heb je een instelling in IMGburn niet goed staan. Bij de locatie om de image op te slaan, kun je aangeven welke extensie de image moet hebben. (Zie bijlage)

attachment.php


PS helpen kan, zolang er maar niet stapt voor stap uitgelegd wordt hoe je een PSP moet ombouwen en er geen links naar uitleg ervoor gegeven worden.
 

Bijlagen

  • ISO met IMGburn.jpg
    ISO met IMGburn.jpg
    69,5 KB · Weergaven: 46
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan