realtek netwerkkaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

bonkie

Gebruiker
Lid geworden
19 dec 2005
Berichten
7
Hallo helper(s)

Ik probeer op een oude computer een realtek netwerkkaart te installeren met de bijbehorende diskette met drivers maar het lukt niet.
Na de installatie vraagt hij om de windows 98 se cd en daar kan hij bepaalde bestanden niet vinden....
Als je dan opnieuw opstart geeft hij 3 foutmeldingen.... vnetbios.vxd etc...

Het is geen originele windows cd....

Kan iemand mij helpen de kaart wel aan de gang te krijgen??

BVD Bonkie
 
Dit had ik ook vaak.
Je kunt de installatieprocedure vaak even meehelpen door in het bestandsysteem van de cd-rom te bladeren zodra zo'n melding verschijnt.Ook de lokaties c:\windows en c:\windows\system kun je even aanwijzen. Vaak gaat de installatie dan weer verder.
 
Bedankt voor je reactie

Is dat alles?
En als dat niet werkt?

Is dat vnetbios en vbrun ofzo ook weg dan?

groeten Bonkie
 
Nou ja. die installaties op een W98 machine liepen wel 's vast op het niet kunnen vinden van allerlei bestanden. Bij mij hielp deze manier om de installatie even een duwtje te geven. Of het bij jou ook werkt is een kwestie van uitproberen en mocht dat niet lukken; dat zien we dan wel weer.
Overigens kun je ook de lokatie van de bestanden op de diskette aanwijzen. Volgens mij staan ze daar.
 
In de bijlage een driver voor de RTL8139.
Of heb je een andere?

Even opslaan in een map "RTL8139" en daar uitpakken.
Nu kun je in de meeste gevallen tijdens de installatie van de driver verwijzen naar deze map.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan