recovery win 98

Status
Niet open voor verdere reacties.

spillie

Gebruiker
Lid geworden
10 feb 2001
Berichten
270
hallo,

een pc met win 98 doet na (waarschijnlijk) een virus niks meer. win 98 was pre-installed en er zit alleen een recovery cd bij. die maakt toch gebruik van informatie die op een apart gedeelte van de harde schijf staat?

het probleem nu is dat ie na ong. 60 procent van de recovery-procedure ermee stopt. kan het zijn dat de recovery bestanden ook op een of andere manier beschadigd zijn geraakt?

alvast dank voor het antwoord.

mzzls
 
Hallo

doet hij ook niks meer in veilige modus??

staat je boot bios wel op A\ ???
 
hij doet verder niks meer. hij start de recovery wel op, windows niet meer. maar na zo'n 60 procent van die herstelprocedure (eigenlijk geen herstel, maar terug naar fabrieksinstellingen) stopt ie er mee. verder weet ik ook niks, want ik heb de pc nog niet staan. maar ik dacht, ik doe wat vooronderzoek. als het idd zo is dat die recovery-partitie op de HD beschadigt is formateer ik de hele handel en zet er een normale volledige versie op van 98 of xp.
 
Hallo
dan zou ik er gewoon XP opzetten ,
weet je zeker dat alles weer lekker loopt.
 
ja, dat denk ik ook. probleem is dat ik de specificaties niet weet. dus die moet ik ff bekijken. of die wel aan de eisen van XP voldoet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan