• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Resultatenrekeningen van 5 opeenvolgende jaren in grafiek zetten

Status
Niet open voor verdere reacties.

joepvandaalen

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 nov 2016
Berichten
1
beste allemaal,
voor mijn PWS over Tesla wil ik graag de Omzet, IWO, OVK, BW en NW in een grafiek zetten. heeft iemand tips voor hoe ik de trend het best kan zien? voor elk jaar een aparte grafiek? voor elk gegeven een aparte grafiek? alles in één grafiek? En hoe? alvast bedankt.
ps. bijgevoegd de financiële gegevens.
 

Bijlagen

Ik zou één grafiek maken met Omzet, IWO en OVK. Dat zijn brongegevens. BW en NW zijn resultaatgegevens. Die kun je ieder een aparte grafiek geven of samen in één grafiek presenteren.
Er kan overigens niet herleid worden hoe hier de NW berekend wordt. Ik raad aan dat helder te maken in je PWS.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan