• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Scroll-lock staat niet aan, maar excel 2010 doet toch alsof...

Status
Niet open voor verdere reacties.

HenkJanI

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
31 jul 2013
Berichten
1
Hallo,

Ik gebruik Office Proffessional Plus 2010 (onder windows). Als ik in Excel aan het werk ben, en met mijn pijltjestoetsen naar een andere cel toe wil gaan, slaat regelmatig de scroll-lock er op. Bijzonder irritant... Ik krijg hem niet uit!

De toets 'scroll Lock' doet het prima, als ik die gebruik kan ik prima schakelen tussen aan en uit, maar ook als de scroll lock uit staat (te controleren door een rechtermuisklik te doen op de statusbalk van Excel), slaat hij toch aan bij gebruik van de pijltjestoetsen. Ook dit is (kortstondig) te zien in de statusbalk.

Met het virtuele toetsenbord kan ik de scroll lock net zo goed aan en uit zetten als met het gewone toetsenbord. Maakt geen verschil, het irriterende scrollen blijft aan staan.

Aparte is wel dat als ik de pijltjestoetsen niet gebruik, de scroll lock uit lijkt te staan, maar zodra ik een pijltjestoets gebruik, zie ik de scroll lock in de status balk opflitsen.

Iemand enig idee hoe deze 'functie' uit te zetten?

Groeten,
Henk-Jan
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan