SD kaarten of andere

Status
Niet open voor verdere reacties.

ericvanbelgie

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
19 apr 2002
Berichten
1.327
Tegenwoordig zijn BV SD kaarten of ander van een ruime opslag voorzien 1 GB en meer, buiten het opslaan van foto's of muziek , mag men op een SD kaart ook een programma opslaan of is dat schadelijk voor de kaart , nuttig om die vervolgens op een andere PC te installeren.

m.a.w.

IS het gebruik van de kaart als draagbare harde schijf BV van lange duur en onschadelijk tegen crach of verlies van de gegevens ?
 
Nou nee, eigenlijk maakt het niet uit wat je er op zet, deze kaart is oorspronkelijk bedoeld voor de playstation als gehuegen modul en daar wordt hij alleen maar geflasht met nieuwe gegevens, daarna kwam de digitale ontwikkeling qua video, fotos werden op dergelijke kaarten gezet, tegenwoordig is de opslag capasiteit zo groot dat je er inderdaad ook software op zou kunnen zetten, eigenlijk is het het zelfde princiepe als een usb stick met zoveel geheugen onboard, deze kun je ook gebruiken voor data opslag.

Wat mij betreft, veel plezier ermee.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan