• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

.show geeft reageert niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Frits1969

Gebruiker
Lid geworden
29 nov 2009
Berichten
64
Hallo allemaal,

Ik werk met MS Excel 2007.
Bij het starten voer ikde bijgevoegde code uit. Omdat de code redelijk lang duurt bij het opstarten, wil ik een thermometer tonen. Ik heb ergens gevonden hoe ik dat moest maken, maar ik loop er nu tegen aan, dat op het moment van .show de Excel vast loopt.
Boven in staat dan Reageert Niet.

Bij het experimenteren liep ik tegen het probleem op dat de code pas ging werken als ik UserForm1 met het kruisje weg klik.

Wat ik wil is de thermometer in beeld en dat de code uit zichzelf begint.

Wie kan mij helpen

Vriendelijke groet,
Frits van Leeuwen

Bekijk bijlage code.txt
 
Wie wat bewaart heeft wat.
Ik heb het zelf nooit gebruikt maar vond hem wel aardig en heb het daarom bewaard.
Misschien heb je er wat aan.

Maar denk er wel aan als je zoiets wilt dat dit ook rekenkracht van excel vergt en dat je eigen bestandje daardoor nog langer duurt voordat het klaar is.
 

Bijlagen

Bedankt voor de link. Ik heb er veel van geleerd.
Mijn probleem is er mee opgelost.
Bedankt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan