Simcity 4

Status
Niet open voor verdere reacties.

appelsapman

Gebruiker
Lid geworden
24 sep 2006
Berichten
530
LET OP! Het topic is totaal aangepast. Eerdere reacties komen dus niet meer overeen met mijn vraag.


Ik heb een probleem met dit spel. sinds eergisteren is ineens de taal in mijn spel veranderd. Eerst was alles in het nederlands. Maar bij alle knoppen en alle texten word nu ineens in een andere taal gesproken. Een die ik niet ken. Aan de woorden schat ik dat het een of andere oost europese taal is. Het lijkt op duits. Het probleem is ik snap er geen bal van.

En al helemaal niet waarom het zomaar veranderd. Wie weet valt dit wel in het spel in te stellen. Maar ik weet vanwege de woorden dus niet waar ik op moet klikken. Dus als iemand me kan uitleggen hoe ik het weer NL kan maken dan zou dat erg fijn zijn.
 
Laatst bewerkt:
Probeer eens klein te beginnen. Gebruik bijvoorbeeld eerst alleen maar kleine woonwijken( die lichtgroene) en zorg dat niet alles te ver van elkaar staat.
Als je stad nu goed loopt en de sims zijn tevreden kan je langzaam je stad uitbreiden en de industrie wat verder zetten.
Sim City 4 is verder wel een moeilijk spel, maar wel uitdagend :D
 
Taal

misschien kan je het gewoon bij opties instellen en anders kan je het herinstalleren en dan een taal kiezen.
 
LET OP! Het topic is totaal aangepast. Eerdere reacties komen dus niet meer overeen met mijn vraag.

Je kan voortaan beter een nieuwe vraag plaatsen i.p.v. verder te gaan in een topic waarvan het onderwerp anders was :)

Om nu even verder te gaan over je nieuwe vraag. Je kan beter je spel desinstalleren en dan opnieuw installeren. Hierbij kan je kiezen uit meerdere talen.
Als je het spel verwijderd kan je ook kiezen of je alles wilt verwijderen(+de mappenwaar je steden in staan) of alleen het spel wilt verwijderen.
Je kan hier zelf bepalen wat je wilt doen.

Succes :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan