site onbereikbaar

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ruut
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ruut

Verenigingslid
Lid geworden
20 apr 2005
Berichten
518
Ik probeer via Firefox een site te bereiken maar dan wordt aangegeven dat deze onbereikbaar is, wellicht overbelast. Het rare is dat ik van de eigenaar weet dat deze site vanuit andere pc's wel normaal bereikbaar is.
Zit er wellicht iets in Firefox dat ik moet veranderen?
 
Wat meer info is ook handig ;)

Je systeem en Versie van firefox bijvoorbeeld
 
De slash staat verkeerd om, het /release en /renew. IPConfig /flushdns lijkt me een eerlijk gezegd een betere optie om te proberen.

Bij de adapter instellingen in het netwerkcentrum kun je ook een andere DNS server instellen. Hij zal nu waarschijnlijk op automatisch staan, je kunt de DNS op handmatig zetten en 8.8.8.8 invullen (dat is een openbare DNS server van Google) IP wel op automatisch laten staan (als hij daar nu ook op staat)
 
Ik heb jullie antwoorden bekeken. Het betreft maar één site die ik niet kan bereiken, alle andere sites zijn geen probleem. Jullie oplossingen zijn voor jullie ongetwijfeld zo klaar als een klontje maar voor mij is het onbegrijpelijk.
Is het mogelijk een oplossing te geven die voor een betrekkelijke leek als ik begrijpelijk is. Dat zou ik zeer op prijs stellen.

Ik gebruik XP en Firefox 5.

ALvast bedankt,

Ruut
 
Oplossing

Hallo,

Het ligt meestal niet aan je webbrowser (Firefox), maar aan de DNS-cache.
Even een stap-voor-stap-uitleg:

1. Druk op Start, dan op Uitvoeren, type dan cmd in.
2. Type dan de volgende commando's in (na elke op Enter drukken):

Code:
ipconfig /release
Code:
ipconfig /renew
Code:
ipconfig /flushdns

3. Ga dan naar het menu Start -> Configuratiescherm -> Netwerk- en internet-verbindingen -> Netwerkverbindingen en dan kies je je netwerkverbinding (meestal LAN-verbinding of Draadloze Netwerkverbinding 1) met de rechtermuisknop, en dan Eigenschappen -> Dan op Internet-protocol (TCP/IP) -> Eigenschappen -> De volgende DNS-serveradressen gebruiken: en vul daar dan bij allebei 8.8.8.8 en bij de onderste 8.8.4.4.

Je kan ook gebruikmaken van OpenDNS of DynDNS Internet Guide (die versnelt je internet, en het is veiliger). Als ik die uitleg hier neerzet word het wel een héél lang forum bericht.

Groetjes, WDHBGS:thumb:
 
Ik heb precies gedaan wat je schreef maar het heeft helaas niet mogen baten.
 
Dan weet ik helaas geen pasklare oplossing.
 
Hallo,

Probeer eens je cookies te verwijderen.
In Firefox naar het menu Extra -> Recente gegevens wissen -> Dan kan je alles, of alleen de cookies wissen.

Groetjes, WDHBGS
 
Heb ik gedaan, helpt ook niet. Het rare is dat het alleen bij die ene site zich voordoet.
 
Heb je wifi of kabel?
En heb je je router al gerestart?
Heb je wel SP3
Hoe weet je of je SP3 hebt?:
-Rechter muisknop Deze computer
-Engenschappen
-Dan staat er iets van Windows XP Service Pack 3 (of 2)

Want heb je 2 raad ik je ook aan om 3 te installeren ik kan het uitleggen als dat zo is ;)

Greetz

Smiba
 
Ik heb de router gereset. Dit helpt niet. Draadloos van xs4all en SP 3.
 
Ik heb hier ook XS4ALL. Welke site praten we over?
 
Het gaat om een site van een particuliere vakantiebungalow: www.villazes.nl

Zowel via de adresbalk als via Google is de site voor mij onbereikbaar. Het vreemde is dat andere andere sites op Google met de naam van deze bungalow wel gewoon contact maken.
 
Ik kan hem met IE7 en firefox gewoon bekijken. Heb je dit probleem op 1 computer in huis of op alle computers in huis (als je er meer dan 1 hebt)

Ron
 
Als je bij start -> uitvoeren intypt:

Code:
cmd /k ping www.villazes.nl

Krijg je dan een zwart schermpje met vergelijkbare tekst:

Code:
Pingen naar www.villazes.nl [81.169.145.148] met 32 bytes aan gegevens:
Antwoord van 81.169.145.148: bytes=32 tijd=26 ms TTL=246
Antwoord van 81.169.145.148: bytes=32 tijd=27 ms TTL=246
Antwoord van 81.169.145.148: bytes=32 tijd=26 ms TTL=246
Antwoord van 81.169.145.148: bytes=32 tijd=27 ms TTL=246

Ping-statistieken voor 81.169.145.148:
    Pakketten: verzonden = 4, ontvangen = 4, verloren = 0
    (0% verlies).

De gemiddelde tijd voor het uitvoeren van één bewerking in milliseconden:
    Minimum = 26ms, Maximum = 27ms, Gemiddelde = 26ms

Of krijg je dan een timeout?
 
Ik krijg een time-out.

Goeie woonplaats trouwens.
 
En als je de site op IP adres probeert te pingen:

Code:
cmd /k ping 81.169.145.148

Nog steeds een timeout?

Ik heb eerder meegemaakt met XS4ALL dat 1 site niet te bereiken was. De oplossing was toen om het modem even uit en aan te zetten.
Dit heb je al gedaan zeg je. Ik zou even met XS4ALL bellen/mailen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan