Sitecom extender verbinden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het gaat om Tkip + Aes. Dat het Wpa2 moet zijn spreekt vanzelf.
Op je schermafdrukken zie ik nergens iets over Aes en/of Tkip dus kun je blijkbaar op de hoofdrouter daaromtrent geen keuze maken.
Probeer het dus wel in te stellen op de extender (dus dat Wpa2 Mixed instellen). Daarna de extender herstarten en er weer wifi verbinding mee maken. Hopelijk krijgt je pc dan wel de juiste dns servers toegewezen.

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
Ik weet niet wat we nog kunnen doen. Als ik in het systeem van sitecom op WPA mixed dan zie ik dat hij niet verbind. Dat geeft hij dan aan in hun systeem.
 
Het lijkt alsof hij 1 minuut data doorlaat en dan er mee stopt. Als ik net op het netwerk ga van de extender verbind hij en kan ik even een minuut op sites, hierna kan dat niet meer.
 
Tsja, dan zou ik het in de Extender weer terugzetten op wat het eerder was (dus niet WPA2 Mixed).
Wat je dan verder kunt doen (maar ik weet niet zeker of je dat op smartphones ook kunt instellen) is een vaste DNS-server in de IPv4 instellingen van de draadloze netwerkverbinding. Het toekennen van een ip-adres kun je op Automatisch laten staan. De IPv4 instellingen kun je vinden in de Eigenschappen van de wifi verbinding in ncpa.cpl

Stel als vaste DNS-server in: 8.8.8.8
en als tweede DNS-server: 8.8.4.4

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan