Slecht geluid bij opnemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jeffry83

Gebruiker
Lid geworden
18 jan 2008
Berichten
26
Ik gebruik nu al een jaar lang Audacity voor het opnemen van geluiden die door mijn systeem gaan,maar sinds een paar dagen is het geluid ontzettend slecht,het klinkt alsof je naar een radio met slechte ontvangst luistert,alle andere geluiden in mijn pc doen het goed,ik heb niks verandert aan mijn pc e.d.Ik heb alles nagekeken in mijn systeem,zie geen problemen,ik heb een voorbeeld van het geluid bijgesloten in het .rar bestand.Ik heb deze vraag ook al op het officiële Audacity forum gezet maar ik krijg geen antwoord.
 

Bijlagen

Klinkt alsof het nog maar een 8-bit geluid is of zo.. Heb je: systeem herstel al geprobeerd? Geluid-drivers al ge-reinstalled, Audacity al ge-reinstalled?
 
Systeem herstel was niet meer mogelijk,een of andere reden is er geen systeem herstelpunt meer,heb ook mijn drivers herinstalleert,zelfs de beta versie van audacity geprobeerd,ik heb ook de standaard geluidsrecorder van Windows geprobeerd en daar is hetzelfde probleem aanwezig.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan