slijtage

Status
Niet open voor verdere reacties.

Bunker

Gebruiker
Lid geworden
5 okt 2004
Berichten
11
nu heb ik gehoord dat de pc het meest slijt bij het aan en uitzetten, en mijn vraag is dan ook : als ik mijn pc in de standby of slaap stand zet, slijt hij dan ook bij het ontwaken, en is het wel verstandig s'nachts ook aan te laten?
 
Ik heb er nog nooit van gehoord, sorry.

Andere misshien wel???
 
Stond laatst een stukje in een PC blad, ik vind het zelf ook een beetje overdreven hoor, het is maar net hoe vaak je de PC gebruikt denk ik.
Als je'm echt heel vaak gebruikt kun je'm misschien beter aan laten staan.
Over de slaapstand weet ik niet, de harde schijf wordt dan wel uitgezet toch? En dat schijnt dan weer nadelig te zijn voor de levensduur.
 
Hoi, de harde schijf krijgt als je opstart wel een schokje natuurlijk en dat zou slijtage kunnen veroorzaken.

Daarom wordt aangeraden om je pc te laten draaien als je hem een half uurtje niet nodig hebt. Wat ik wel doe is de monitor uitzetten. Dat is toch de grootste verbruiker.

Maar als de pc enkele uren niet gebruikt word dan zet ik hem volledig uit.

Groetjes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan