sloom internet, razende koeling

Status
Niet open voor verdere reacties.

jacobba

Gebruiker
Lid geworden
4 nov 2000
Berichten
167
Hallo,

Ik heb weer eens iets. Mijn provider is Orange dat terzijde. Zat een poos zonder internet en er kwam iemand van KPN langs. Sinds die tijd is internet retesloom en mijn pc staat, zodra ik ga internetten, te koelen als een gek en stopt daar pas mee als ik internet af ga.
Iemand enig idee wat dat kan zijn en vooral wat de oplossing is?
M.v.g.
 
Wanneer je echt een tijdje geen internet hebt gehad, b.v. een paar weken of zo, zou dat wel eens veroorzaakt kunnen worden door de automatische updates die Windows als een razende opzoekt en wil binnenhalen.

Ga eens naar internet en schakel dan via taakbeheer svchost.exe uit en kijk of de pc dan tot rust komt (en internet sneller...)
 
Ha,
Bij taakbeheer staat wel vier keer svchost.exe met allemaal cpu 0%. Waarom en welke zou ik moeten uitschakelen? Oja het gaat om netwerkservice(2x), system ,lokale service.
Ik wacht af.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan