SLsvc.exe CPU gebruik 40 + %

Status
Niet open voor verdere reacties.

NighTNL

Gebruiker
Lid geworden
11 jul 2008
Berichten
88
Hallo allemaal .

Ik heb een probleem mijn CPU temperatuur is continu 50-58 graden in windows sinds de dag dat ik hem aangekocht heb ( Intel Core 2 Duo E8400 Stock settings met Scythe Mugen 2.)
Dit ligt aan SLsvc.exe maar hoe kan ik het CPU verbruik minderen van dit process ?
Ik durf SLsvc.exe niet te verwijderen want wie weet wat er dan kan gebeuren ? dit is trouwens een officieel process van Microsoft.

Hier nog een oudere topic die ik gestart heb over dit probleem maar helaas was er niemand die een oplossing wist : http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php?t=402433 dit topic mag trouwens verwijderd worden aangezien ik nu een nieuwe heb gestart.Of ik zelf wil hem wel verwijderen maar hoe ?

Alvast bedankt voor het reageren.
 
Laatst bewerkt:
Je mag in dat oude topic verder gaan.
Het is niet gebruikelijk een nieuw topic te starten. Plaats zelf weer even een berichtje en je kickt de vraag op die manier weer omhoog -dus onder de aandacht-.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan