software cds bij aankoop computer

Status
Niet open voor verdere reacties.

klepzeikers

Gebruiker
Lid geworden
8 sep 2001
Berichten
952
Weet iemand hoe het precies zit bij aankoop van een HP of Aldi computer met de bijgeleverde software op cd.
Krijg je bij aankoop b.v de kale windows cd er ook bij of is dit ook een cd waar software van HP of aldi bij opstaat. Volgens mij zijn het beide oemversies en krijg je dan de officiele cd van windows niet.
En krijg je bij deze merken alle losse cd bij aankoop meegeleverd.
Alvast bedankt voor de respons
 
Ik heb bij aankoop van een laptop van de Aldi inderdaad geen windows cd gekregen. maar wel een hele berg andere officiële software. De windows die je krijgt is een licentie en wel degelijk officiëel.
 
Hoi,

Bij de aldi pc zit geen windows cd maar wel een partitie op je hd om te kunnen recoveren... Eventueel opnieuw windows te installeren.

Groetjes, Anne
 
Een licentie is dus een soort bruikleen,je hebt hem wel maar niet zoals de officiele losse windows cd.
Zijn er nog mensen die iets over de HP weten.
 
Er is blijkbaar niemand met een HP? Lijkt me sterk :D
 
Er zal toch wel eentje in nederland zijn die zo gek is geweest om een HP te kopen. :D
 
Ook bij HP krijg je een recovery cd en wat cd's met programma's
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan