Software Gezocht

Status
Niet open voor verdere reacties.

IVENOKKID

Gebruiker
Lid geworden
15 dec 2006
Berichten
92
Hallo, ik ben op zoek naar een Software die de computer zegmaar blokkeert.
(don't weurrie :) ik zal het uileggen) Ik zit af en toe op de computer en zo af en toe niet, ik heb wat belangerijke Info op mijn PC staan, dus heb liever niet dat er iemand anders op gaat! Nu wil ik i.p.v. de PC de hele tijd aan en uit schakelen (of afmelden) hem gewoon even snel kunnen vergrendelen en dan met een wachtwoord ontgrendelen.
Heeft iemand misschien ideeën?
B.V.Hardstikke Bedankt!
 
Daar heb je toch geen extra software voor nodig?

Schakel een opstart wachtwoord in en daarnaast een schermebeveilingswachtwoord en klaar ben je. Alles buildin in Windows zelf.
 
druk eens op Windowstoets-L

Als je onder jou account een wachtwoord hebt ingesteld zou dat voldoende kunnen zijn
 
tja bedankt voor het snelle antwoord! het wachtwoord van de schermbeveiliging is hetzelfde als mijn account wachtwoord?

enneuh een klein vraagje ik heb niet zolang geleden een software voor mijn draadloos internet geïnstalleert en sindsdien is mijn het scherm waar je je moet aanmelden bij het opstarten aangemeld.. het ziet er nu uit als een windows ME of 2000 aanmeldscherm zonder plaatje?! hoe kan ik dit terugdraaien?!
 
Welke Windows versie heb je?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan