Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Geplaatst door gast0225
er zijn in geval 2 manieren:
1. de mappen van het desbetreffende programma in de verkenner verwijderen. Dit is niet de goede manier, want registerverwijzingen blijven bestaan! Derhalve moet je na het verwijderen in de verkenner het programma opnieuw installeren en wel op exact dezelfde plaats (map / mappen) als waarin het stond. Nu wordt de de-installer (van het desbetreffende progje) ook weer opnieuw geinstalleerd en kan je op de "nette" manier, middels "software" het progje definitief verwijderen. Je kan proberen de stap van het verwijderen van de mappen in de verkenner over te slaan door te proberen het progje eerst (opnieuw) te installeren op dezelfde lokatie als waar het voorheen stond ( / nu nog -beschadigd- staat). Wellicht deelt het progje mede dat er reeds een map / mappen bestaan op die gewenste lokatie en vraagt het aan je of ze overschreven moeten worden. Uiteraard kies je voor JA.
De 2e manier is eveneens middels de verkenner de mappen verwijderen en daarna handmatig zoeken na registerverwijzingen en deze verwijderen, maar da's een methode die niet aan te raden is als je niet HEEL erg goed weet wat je aan het doen bent in het register. Ik raad je dan ook af om deze 2e methode te gebruiken, tenzij je register "deskundig" bent of iemand weet die je daarbij kan helpen.
Methode 1 werkt veelal feilloos en is best wel grappig / logisch: een programma eerst weer installeren om het te kunnen verwijderen
![]()
![]()
Geplaatst door gast0225
100% zeker weten dat je exact dezelfde installatielocatie hebt opgegeven als waar ze staan / stonden ?
ok dan,
een voorbeeld:
stel het progje heet "Windowssurfer" en je gaat zoeken naar registerverwijzingen om deze dan vervolgens handmatig te verwijderen:
als je dan in het register een "sleutel" vindt die "Wndowssurfer" heet, dan kan je die idd. verwijderen.
Vind je echter een sleutel die "Windowsurf" heet ( zonder EN erachter) dan is de kans vrij groot dat ook deze sleutel erbij hoort en zou je die dus ook "veilig" moeten kunnen verwijderen, MAAR zeker weten doe je dat niet bij deze sleutel. Het risico dat je iets verwijdert wat niet verwijderd moet worden, is dan vrij groot en dan heb je een "dode" computer als eindresultaat. Veilig is in ieder geval om eerst het register te backuppen voordat je zo'n actie start.
Als je handmatig sleutels hebt verwijderd en ook het progje is middels de verkenner van de hdd verwijderd, dan kun je altijd nog een progje als "regcleaner" draaien en verwachten / hopen dat het de eventueel nog resterende sleutels als "nutteloos" voor je opspoort en voorstelt deze te verwijderen.
Suc6!
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.