Speedlinq BabyXL BBNED of KPN?

Status
Niet open voor verdere reacties.

JeePee_05

Gebruiker
Lid geworden
22 sep 2006
Berichten
5
Hoi, ik sta op het punt een speedlinq abo af te sluiten maar ik weet niet welke ik moet kiezen. Zitten er verschillen tussen BabyXL BBNED en KPN? Welke raden jullie aan? En wat zijn de voor en nadelen?
 
Laatst bewerkt:
Alleen als je meent weinig tot geen gebruik te hoeven maken van de helpdesk van Speedlinq moet je het doen, anders beslist NIET!!!

Hun helpdesk kost fl.1,54 per minuut. (ik heb met opzet even de ouderwetse Nederlandse gulden gebruikt, dan is het nog "ernstiger" dan wanneer ik 0,70 eurocent had gezet)........ en ga maar uit van 10 tot 20 minuten gespreksduur per gesprek: reken uit wat 1 belletje je kost!!!

Ik plaats in een berichtje hierna wat linkjes / leesvoer.
Speedlinq is sinds 31-3-06 overgenomen door KPN.

M.b.t. de abbonementen die zij nu via KPN aanbieden zal je nergens voordeliger uit zijn wanneer je perse via KPN wil internetten.
Als "Nederland" wist wat voor lage prijzen je bij Speedlinq voor een KPN abbo moet betalen, was Seedlinq wellicht morgen al de grootste provider van Nederland. ;)

Ik ben sinds begin juli middels het netwerk van BBnet bij Speedlinq en samengevat komt het hierop neer:
supersnelle verbinding voor slechts 9,95 euro per maand het eerste jaar.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan