Stoppen automatisch startende programma's

Status
Niet open voor verdere reacties.

Toegang

Gebruiker
Lid geworden
10 jun 2003
Berichten
58
Als ik de PC aanzet start hij aan het einde van de opstartprocedure automatisch IE. Dit is sinds een van mijn bezoeken aan het internet. (Ja ik heb virus en spyware controle uitgevoerd, en nee niets gevonden) IK WIL DIT NIET. En het lukt me niet om de plek te vinden waar ik dit automatisch starten van Internet kan uitschakelen. Help mij svp
 
Kijk eens bij start > programma's > opstarten
 
Dat heb ik uiteraard al gedaan, maar helaas daar staat IE niet bij. Ook op de harde schijf in de sub-sub-directories van documents en settings kan ik het niet vinden (nog in dat van all users, van mijn eigen persoon en die derde mogelijkheid . . . . ) was het maar zo simpel :-(
 
Start > Uitvoeren > intypen MSConfig > OK > tabblad Opstarten kiezen > Internet Explorer uitvinken.

En doe eens een grondige scan op spyware en virussen, want er zijn nare infecties in omloop die dit probleem veroorzaken.
 
En het blijkt zo simpel te zijn!! GELUKT :-)) Dank je wel Jozo en Buffy. Wat versta je onder een grondige scan, NIS2005??
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan