Streaming Audio en Video werkt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Amo Guillermo

Gebruiker
Lid geworden
1 mrt 2004
Berichten
18
Beste mensen,
Ik draai onder Win98SE, op een een Packerd Bell.
Had problemen met uitvallen van de computer na 5 jaar.
Alles eraf gehaald en de Windows er weer erop gezet met de Packerd Bell Restore. Dit volgens het boekje om de fabrieksinstellingen weer terug te krijgen. Daarna alles weer geupdated IO en Outlook Express.
Als ik dan via de Windows Mediaplayer de radio wil aanzetten loopt de PC vast. Ook b.v als ik een video fragment wil zien bij de omroepen.
Dit gebeurd op het moment dat hij via de streaming audio of video moet gaan spelen.
Gebeurd ook, als ik met de nieuwe Messenger 7 audiocontact wil maken. Geeft na een kleine minuut aan dat de verbinding niet lukt en daarna staat de PC vast.
Is soms opnieuw op te starten met CTRL-Alt_Del of anders met de uit knop.
Windows is er nog een keer opnieuw over heen gedraaid. Maar het werkt nog steeds niet.
Heb een ADSL verbinding en voor het formatteren had ik met het voorgaande geen problemen.
Verder draait hij als een zonnetje. Download prima en ik kan ook gedownloade items van bv filmpjes kijken.
Heeft iemand enig idee waar het aan kan liggen. Experts die ik ken en het geprobeerd hebben komen er niet uit.
Met mijn dank,
Willem
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan