Systeem hangt (soms)

Status
Niet open voor verdere reacties.

DutchKnight

Gebruiker
Lid geworden
17 apr 2003
Berichten
344
Sinds een dag of wat gaat mijn computer na een tijdje plotseling 'hangen'. Na het opnieuw opstarten gebeurt dat een enkele keer nog wel eens maar meestal gaat het dan verder de hele dag goed.

Ik gebruik ad-aware SE dagelijks en ook haal ik dagelijks junk files weg en maak ik de registry schoon.

Kan niet bedenken wat ik meer zou kunnen doen. Oh ja heb natuurlijk een Firewall en virusscanner draaien (alle twee van ZoneAlarm).

Wie helpt?

Dutch
 
misschien een keer iets teveel opgeschoond? :)

Nog iets geinstalleerd de laatste tijd, waardoor dit probleem kan zijn onstaan?

Probeer eens systeemherstel, misschien is het nog op te lossen. Zo niet, probeer dan de installatie van windows te herstellen mbv de windows cd.

Misschien wat overdreven...maar als je toch met problemen zit... heb je wel eens compleet nieuwe installatie (of nog beter, een complete formattering en alles opnieuw installeren) overwogen?
Gegarandeerd succes, en met een verse installatie loopt het hele boeltje flink wat sneller
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan