system32\drivers\pci.sys is niet aanwezig of beschadigd.

Status
Niet open voor verdere reacties.
hoi gelukt, maar niet helemaal na dat hij vraagt om verder te gaan met ja of nee doet mijn toetsenbord het niet, normaal wel nu niet.
op andere pc uitgeprobeerd doet het gewoon daar.
 
USB-toetsenbord? Kan je of in de BIOS even zoeken naar iets van USB Legacy support & die dan op Enabled zetten, of even USB eraf & een PS/2-toetsenbord aansluiten (rond, meestal paars plugje).
 
ik heb morgen een usb toetsenbord usb legacy staat er niet bij.kom er morgenavond op terug of het gelukt is alvast bedankt
 
hoi allemaal ,

helaas niet gelukt , geeft al na 1min aan dat systeem hersteld is en dat ik de cd eruit moet halen en resetten. daarna na het gewone opstart scherm gebeurt er niets meer. jammer ook van de vele moeite van ook jouw Knight.
toch hartstikke bedankt voor de vele moeite en tips.
ik zal het moeten opgeven .
bedankt willem
 
GEWELDIG TOCH GELUKT,

CMOS opgelost door batterij 3v in de pc vervangen, herstel alleen mogelijk met toetsenbord met kabel.
ook de vermelding gekregen error line 1768 d:\xpclient\base\boot\setup\arcdisp.c. dit heb ik opgelost door te google en ik kwam op deze onderstaande site uit en dit opgelost met 1 ram module eruit te halen en er weer in te zetten.
hij begon meteen xp erop te zetten.
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-AU;316400

WAT EEN GEWELDIGE SITE , TOF OOK DANK AAN DE TIPGEVERS,

HELPMIJ WEER GEWELDIG GEHOLPEN TOPPIE, WILLEM2
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan