Taakbeheer start heeeeeel even ....

Status
Niet open voor verdere reacties.

corrievs

Gebruiker
Lid geworden
12 jun 2003
Berichten
5
Sinds een paar dagen doet mijn computer heel vreemd. Als ik control+alt+delete indruk start taakbeheer heel even op en sluit zichzelf weer direct af. Ook mijn virusscanner (Norton 2003) start niet op en msconfig intypen helpt ook niet, want ook dit onderdeel wordt direct na opstarten weer gesloten. Ik begin een beetje gek te worden geloof ik want de rest doet het wel.
In de safe mode een virusscan gedaan (daar start Norton wel op) en een online scan uitgevoerd met Panda, maar daar lijkt niets mis te zijn.

Wie kan mij helpen met dit vreemde probleem?

:confused: Corrie
 
Kan je nog een herstel vanaf dat je computer het nog goed was (systeemherstel).
 
Het is gelukt mijn computer weer helemaal draaiend te krijgen zo als het hoort. Ik had helemaal niet gedacht aan systeemherstel omdat ik dacht dat het een virus was. Waar ik nou zo nieuwsgierig naar ben is: wat heeft dit probleem eigenlijk veroorzaakt?

Toch een of andere virus die bepaalde programma's uit kan zetten of was mijn PC gewoon erg in de war?

:rolleyes:
 
Beste Jozo,

Doorlopend, maar het is een haat/liefde verhouding.
Ik hoop ook nog een antwoord te krijgen op de vraag: wat was er nou werkelijk aan de hand?

Groeten, Corrie;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan