toets lang indrukendan komt er een letter

Status
Niet open voor verdere reacties.

apiedoedoe

Gebruiker
Lid geworden
16 aug 2007
Berichten
54
hallo ik heb een pc en al sje wilt typenmoet je het toest lang indruken en dan komt het letter ik hebt het bij hardwar beheer toetsenbord instellingen op snel gezet maar nog steeeds het zelfde resultaad en het ligt niet aan het toetsen bord.
hetis wel een raare besturing programa: vista profesionaal maar me pc wizarde geeft die gwn xp profisional aan

dus ik wil dat ik normaal kan typen

grtz
apiedoedoe:)
 
Geldt dat voor álle toetsen?

Enne, lees svp een volgende bericht even door voordat je het plaatst. Het is best wel een klein beetje vervelend als er 14 typefouten in 3 regels tekst zitten, dat leest vrij lastig.
 
Enige dat ik kan verzinnen is toetsenbord in apparaatbeheer verwijderen (installatie ongedaan maken) en daarna de pc opnieuw opstarten. Nu zou het in orde moeten zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan