Tweede HDD Slot Packard Bell

Status
Niet open voor verdere reacties.

Umbriel

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
6 mrt 2012
Berichten
3
Hallo,

Eerste topic! [:

Ik ben bij HelpMij uitgekomen omdat ik hoorde dat er snel gereageerd werd op vragen.

Ik heb 13 Juli 2011 een Packard Bell Easynote LS11 HR006 aangeschaft. Afgelopen week kwam ik bij de MyCom (Naast de Mediamarkt in Groningen) om over de mogelijkheden van een SSD te informeren. De winkelier opende de onderklep van de laptop en zag dat die mogelijkheid er inderdaad was (mij was al verteld door vrienden dat veel 17" laptops over 2 harde schijf aansluitingen beschikken), dus schafde ik daarbij een OCZ SSD Vertex3 aan. Eenmaal thuis monteerde ik de SSD in de laptop. Toen ik de onderklep echter probeerde te sluiten kwam ik tot de ontdekking dat die niet meer dicht kon. PB heeft fabricage plastic op de onderklep precies boven de 2e harde schijf gemaakt, waardoor er geen HDD meer in past. Zelfs als ik het plastic er af zou slijpen zou de onderklep waarschijnlijk niet kunnen sluiten omdat de tweede hardeschijf aansluiting hoger ligt dan de eerste, en de klep schuin afloopt.

Let wel, ik kan beide hardeschijfen gewoon gebruiken, ze worden gewoon in windows verkenner gedetecteerd, het probleem ligt puur bij de onderklep.

Ik ging ermee terug naar de MyCom om de situatie uit te leggen. Hier wisten ze geen oplossing voor. Ik vroeg nog naar de mogelijkheid om de CD Drive eruit te halen, waarop ze zeiden dat ze dan nog onderdelen moesten bestellen wat me nog eens 24 euro zou kosten. Ik zei dat ik er nog over zou gaan nadenken.

Toen belde ik naar PB Call Centre en vroeg naar een oplossing. Ik kreeg gelijk mevrouw aan de lijn waarvan ik na enkele momenten al wist dat ze niet het antwoord op mijn vraag op haar beeldscherm had staan. Ze begreep het probleem niet en bleef verwijzen naar andere zaken, wat me intussen wel 15ct p/m kost. Na enkele woordenwisseling over S/N en het type model werd het opeens stil aan de andere kant. Ik kreeg geen gehoor meer en bedacht me opeens dat 0900 lijnen niet kunnen ophangen.

Ik ben niet van plan om afstand te doen van mijn SSD en vind dat Packard Bell met een oplossing moet komen. Hebben jullie ideeën? Heeft iemand een telefoonnummer of e-mail adres van PB zelf?

Groeten Daniël

PS:. Ik heb nog geprobeerd PB via een contact formulier te bereiken maar geeft foutmeldingen en wil niet versturen.
 
@Vink69: Je bericht verwijderd. Is geen oplossing voor de ts'r en was tevens in Engels. We zijn een Nederlands forum.

@Umbriel: Welkom op Helpmij.nl

Succes met je vraag.
 
Als Packard Bell in de specificaties niet expliciet aangeeft dát (als upgrade) er een tweede harde schijf in zou moeten kunnen (en zo ja, dat de afmetingen van die SSD zijn daar dan in zou passen) dan heb je wat mij betreft geen enkel verhaal richting PB.

Dus "[...]Ik ben niet van plan om afstand te doen van mijn SSD en vind dat Packard Bell met een oplossing moet komen.[...]" vind ik alleen juist als de specificaties van precies jouw type apparaat daarover zeggen waar ik het in mijn eerste paragraaf over had. Wellicht is daarmee ook verklaard waarom de juffrouw aan de telefoon je niet begreep (als het inbouwen van een tweede harde schijf voor jouw specifieke type PB helemaal niet voorzien is).

Ik heb overigens geen andere PB telefoonnummers voor je.

Tijs.
 
Inderdaad, zoals dnties al zei, als er niet expliciet in de beschrijvingen van je laptop staat, dat de 2e aansluiting ook als dusdanig bedoelt is voor een upgrade naar een 2e harddisk, heb je weinig te verwachten van PB. De meeste laptops overigens hebben wel 2 of meerdere aansluitingen, echter dat ze ook fysiek een 2e harddisk kunnen huizen dat zijn er maar weinig ;)

Wat ik zou doen, als PB niet met een pakkende oplossing komt, is die SSD er gewoon er in plaatsen, en een behuizing kopen, zodat je die laptop harddisk als externe harddisk kunt gebruiken (meestal is een reguliere harddisk toch niet veel meer dan extra opslag in combinatie met een SSD) ..

Suc6! ;)
 
Tja, ik vind het gewoon apart dat er wel een aansluiting aanwezig is, maar het niet past. En dat Packard Bell niet direct bereikbaar is.

Een externe SSD is natuurlijk een oplossing, maar ik vind het niet zo prettig om die altijd los bij mij te hebben.

Ik heb ergens op internet wel gevonden dat het mogelijk was, kan het alleen niet terug vinden. Ik post het nog wel als ik het vind. Op de PB site zelf staat dat niet, maar daar laten ze wel meer specificaties achter wege.

Ik zit er zelf over na te denken om de onderklep zelf aan te passen, maar dan vervalt de garantie wel lijkt mij. In dat geval zoek ik een tweede onderklep, maar dat kan ik ook niet vinden.

Weet iemand hoe ik hier aan kan komen?

Bedankt voor het meedenken. [:

Groet,

Daniël
 
Ik zou (persoonlijk gezien dan) de harddisk als extern nemen, en de SDD in bouwen in je laptop ;)
 
De vraag kan gesloten worden.

Ik heb met een soort van freesapparaat het plastic van de onderklep eraf geslepen, en een sleuf met twee uitsparingen gemaakt. Zo beugt een klein stukje van de klep recht. De klep kan nu weer normaal dicht. Beetje isolatietape erover en prima. [:

Toch bedankt voor de hulp!

Groet, Daniël
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan