• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

uitlezen pivot table

Status
Niet open voor verdere reacties.

handigmetexcel

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 dec 2019
Berichten
1
Ik lees de gegevens uit van een pivot table met de functie GETPIVOTDATA om die vervolgens in een andere tabel weer te verwerken. In deze functie GETPIVOTDATA kan ik een zoekwaarde meegeven voor een kolom, vergelijkbaar met hor.zoeken.

Alleen lukt dat niet voor de kolom met de totaaltelling. Deze totaaltelling noem ik bijv. totsales, maar als ik dit vervolgens in de functie GETPIVOTDATA verewrkt, dan vind ie dat niet en krijg ik een #REF melding.
Hoe kan ik deze totaal kolom aanroepen?
 
Code:
=TEXT($a$1;0)

Ervan uitgaande dat "totsales" in cel A1 staat.

(Plaats effe een voorbeeld xlsx-bestand, als je bovenstaand niet begrijpt).

Greetz/Excelbat
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan