ik denk... voor zijn vb6 prog?
Anywho, update functies in vb6 is niet lastig. Als je DIT forum doorzoekt met de zoekfunctie kom je denk ik nog ergens code tegen van mij die ik een tijd geleden had geschreven. Anywho, deze punten moet je doen:
1.) op de server
www.mijnserver.gratishost.com/update.txt met daarin de NIEUWE versie (bv. 201 voor versie 2, update 1) als text
2.) je prog het bestand update.txt laten downloaden, en dan vergelijken met zijn eigen versie (via bv "app.major & app.minor & app.revision", zie vorrige stap)
3.) Als het prog out-dated is, laat je het nieuwe prog downloaden
4.) verzin een truukje om je EXE zichzelf te laten 'replacen' via update.bat ofzo, want het is bezig met rennen - of laat de user het lekker zelf doen. (als je met dll's werkt of andere bestanden is het makkelijker)
Succes
[edit] Voor het geval je een n00b bent, begin met iets makkelijkers, want een update functie is niet zo heel makkelijk[/edit]