vakantiefilm branden lukt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

007jamesbond

Gebruiker
Lid geworden
25 feb 2007
Berichten
426
ik wil mijn vakantiefilm brander, maar ik krijg elke keer een foutmelding:kan dvd niet branden. ik heb windows7 en ik gebruik het interne windoos dvd branden.
waar zou dit aan liggen? kan het een programmatje zijn die windows dvd branden nodig heeft net zoals framework of moet ik een driver vernieuwen?foutmelding.jpg
 
Je hebt het over "een film". Maar wat voor een bestand is dat dan en wat wil je uiteindelijk met de DVD doen? Alleen op een PC afspelen of moet hij afgespeeld kunnen worden met iedere willekeurige DVD speler? Wat voor een DVD schijfjes gebruik je? DVD+R, DVD-R of de RW varianten ervan? En worden deze ondersteund door je DVD brander?
 
Laatst bewerkt:
Ik verwacht van een brandprogramma dat ie gewoon een vakantiefilm brand die ik op mijn dvdspeler kan afspelen zonder me zorgen te hoeven maken welke dvdsoort ik kies.
mijn vakantiefilm heeft het MPEG-formaat en eik wil hem op mijn dvdspeler afspelen en ik brand hem op een dvd+r
 
Een MPEG bestand is niet geschikt om direct als DVD gebrand te worden. Als Nero dat niet doet moet deze eerst worden geconverteerd naar een DVD Layout. Het resultaat van die conversie kun je dan gebruiken om met Nero een Video DVD te branden.

Dat converteren kun je doen met de Freemake Video Converter (Gratis).
http://www.freemake.com/nl/

Hier staat hoe je dat eenvoudig kunt doen:
http://www.freemake.com/how_to/how_to_convert_mp4_to_dvd_free
 
Laatst bewerkt:
ik weet niet of je het heb gelezen, maar ik probeerde de dvd te branden met het interne winowsprogramma windows dvd branden en daar is ook de foutmelding van.
ik heb geen nero, maar toch bedank voor je reactie
 
Dat doet niks af aan m'n reactie. In plaats van Nero kun je ook het Windows programma gebruiken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan