van win 8 terug naar win7

Status
Niet open voor verdere reacties.

john ross

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
7 jan 2006
Berichten
1.016
hallo,

heb hier een laptop waar win 7 op staat,win 8 is erop geinstalleerd maar vraagt een (login)paswoord.het was een officiele try van win8 dus die mag er terug af.
Echter bij het booten komt het loginscherm van win8 erop en het paswoord is natuurlijk vergeten.
Wat is nu de beste oplossing om terug te keren naar win 7? De boot.ini bewerken en win8 verwijderen?maar volgens ik hier en daar lees is het niet zo makkelijk om dit te doen in win8.


Wat kan ik doen?



Gr. Jan
 
dus heb je duel boot of alleen windows 8 want om terug te gaan naar win 7 moet je het met de win7 cd of hetstel dvd!
 
het is een dualboot maar enkel win7 staat in de keuzes(f11)

terwijl het inlogscherm wel van win8 is
 
meestal als je win8 wilt verwijderen met een dual boot kun je gewoon naar windows 7 gaan en dan bij start en dan de zoekbalk of bij uitvoeren msconfig intypen en dan kun je volgens mij bij computer opstarten dan windows 8 kiezen en verwijderen en dan de windows 8 pattion verwijderen met een programma:

http://www.partition-tool.com/personal.htm

maar je kunt dus niet inloggen op win7 of kun je daar wel komen?
 
nee ik kan niet inloggen in win7 ,enkel win8 inlogscherm.

Kan ik iets aanvangen met easybcd?zo ja:bestaat er een iso van?
 
er is wel iets wat je kan branden dat is een mini windows xp miscien kun je via daar iets doen:

http://www.hiren.info/pages/bootcd

p.s

ik had eers ook windows 8 maar heb het verwijdert :cool:

en heb je een hotmail of live account want win 8 link daar aan mischien moet je inloggen met je live mail en wachtwoord, het is maar een tip
 
Laatst bewerkt door een moderator:
zal het effe vragen aan mijn zoon,khou je op de hoogte
 
Hoi,
pak de Win 7 dvd erbij, start op van de dvd en kies voor opstartherstel o.i.d.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan