Veilige modus.

Status
Niet open voor verdere reacties.

tuurke

Gebruiker
Lid geworden
25 jan 2002
Berichten
997
Als ik in veilige modus opstart moet il altijd kiezen tussen "Administrator" en mijn eigen (computer) naam. Is dat altijd zo ?

Indien ja, waarom niet enkel mijn naam, vermits ik normaal toch de beheerder ben.
 
Ik heb geen idee hoe dat zit, Maar het is wel normaal. Heb ik hier namelijk ook. Als je het klassieke inlog systeem (van win 98) dan kan je er je eigen naam intypen en de naam " Administrator ". Volgens mij heeft admin. in veilige modus meer optie's dan de gebruiker heeft in veilige modus. Maar daar ben ik niet helemaal zeker van.
 
Ja, dit is volledig normaal. Zover ik weet heeft dit account niet meer rechten als je normale account (die ook administrator rechten heeft). Ik zou gewoon op je normale account werken. Als je daar op één of andere reden niet meer in kan, op het Administrator-account om vanaf daar alles te back-up'en / het probleem op te lossen. Voor de rest moet je gewoon van dat account afblijven.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan