EGeen
Gebruiker
- Lid geworden
- 21 mrt 2008
- Berichten
- 84

Goedenavond,
Ik had een vraag over de veldcodes van Office Word 2007. Zoals te zien in de bijlage zit er in de tekst een nummer. De welbekende bronvermelding. Nu had ik hierover eigenlijk twee vragen.
Hoe zorg ik ervoor dat deze bronvermelding/nummer altijd superscript komt te staan? Met de hand superscript maken zal ervoor zorgen dat hij na het vernieuwen van het document weer normaal in de regel staat, dit is niet de bedoeling. Is er een mogelijkheid hem dit standaard te laten doen? Naar mijn idee werkt dit met veldcodes. Echter heb ik deze optie eigenlijk nog nooit gebruikt. Kan dit dan ook in één keer voor een heel document zodat dit niet steeds weer hoeft te worden ingevuld?
De tweede vraag komt bijna overeen met de vorige. De kruisverwijzingen van bijschriftten van figuren etc zet ik nu steeds met de hand naar "alles in kleine letters". Kan dit niet standaard aangevinkt zijn? (voorbeeld: ".....zoals in Figuur 1 te zien is...." vs ".....zoals in figuur 1 te zien is......".
Met vriendelijke groeten,
E.H.J. Giezen