verbindbaar worden utorrent met telfort modem

Status
Niet open voor verdere reacties.

naomialexialero

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 jan 2008
Berichten
2
Hallo,

Ik stel deze vraag voor mijn ouders, die hebben sindskort een adsl verbinding van telfort.
Nu lukt het hen niet om goed verbindbaar te worden met utorrent.
Ikzelf heb nooit problemen gehad met verbindbaar te worden maar zelfs mij lukt het niet het icoontje onderin blijft geel wordt nooit groen dus wil het ook niet om met de volledige verbinding te uploaden of downloaden
Heb al de firewall gecontroleerd en de poort staat in de modem gewoon open.

We hebben ook de klantenservice gebeld van telfort of die misschien kon helpen maar toen wij begonnen over hoe wij dat hadden met onze tele2 verbinding werd er gewoonweg de haak erop gegooid

Kan iemand mij helpen.

MVG
 
Laatst bewerkt:
Ik weet niet of er al een oplossing is,maar ik heb upnp aanvinkt in utorrent en bij mij werkt het.
Bij voorkeuren van utorrent netwerk open klikken en daar upnp aanvinken en dan moet het ikoontje na een tijdje groen worden,veel succes.
groeten niek1.
 
Voor de rest juiste instellingen?

Heb je voor de rest de juiste porten open gezet? Dit wil ook wel eens verschillen per client... En ook alle connecties toegestaan? Heb je je port geforward naar jou interne IP adres?
 
Vertel even hoe dan heeft een ander er in de toekomst er mischien ook wat aan..
Alvast bedankt :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan