Verkeerde productcode.

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Neuzz
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Neuzz

Gebruiker
Lid geworden
13 jul 2009
Berichten
35
Wij hebben nu al 3 jaar een laptop met Windows Vista Home Basic.. Hij is 2 weken weggeweest omdat hij niet meer opstarte en toen is er een nieuw moederbord ingezet..

Toen is hij 2 keer aangeweest (hij liep goed enz.) en bij de 3e keer gaf hij aan dat de productcode van Vista niet meer herkend wordt!!!

Wat nu????

En waardoor komt dit???

Alvast Bedankt..

Neuzzz
 
Hoi,

De eerste vraag die me te binnen schiet is dat als ze een nieuw bord gezet hebben dat dit hetzelfde bord was als er inzat??
Zo nee,is dan vista opnieuw geinstalleerd??OEM versie???
Dit moet gedaan worden indien het nieuwe bord afwijkt van het oude bord.
 
Het bord is precies hetzelfde! Dat is dus het rare...:confused:

En tussen de reperatie en dit probleem hebben we er gewoon nog onze dingen opgedaan, en dit zonder problemen...

Neuzzz
 
Hoi !

Mobo kan wel hetzelfde zijn, maar: als het als los onderdeel geleverd is (dus niet van de OEM-fabrikant) ontbreekt de juiste z.g. SLIC-table (Software Licence Information) in het bios.

Of het juiste certificaat is niet geinstaleerd, dat bij de SLIC-table hoort.

Dat de laptop het zolang wel goed gedaan heeft kom door de 30 dagen die je hebt na een nieuwe installatie voordat je hoeft te valideren.

Oplossing: terug naar de reparateur en vragen om het correcte bios te flashen !

Zoniet: garantie claimen.

Of mij even een mailtje sturen.....

Greetz,

Harry.
 
Owwww..
Het bleek dus heel makkelijk te zijn.. Gewoon bij het schermpje wat we kregen ->Nieuwe productcode invoeren, en dan de gewone code die onderop de laptop staat invoeren.. Even valideren en dan is het weer gefixt...

Iedereen evengoed bedankt voor de moeite~!!
 
Hoi !

Tja, da´s ook een oplossing, maar eigenlijk niet de correcte !

Immers, je laptop werd geleverd met een key, die niet dezelfde is als op de sticker die onderop je PC staat !

Die laatste is inderdaad bedoelt voor een reparatie, dus wat dat betreft klopt het wel.

Alleen, de gerepareerde PC zou met de oorspronkelijk geinstalleerde OEM-key afgeleverd behoren te zijn, zodat de aktivatie niet nodig was.

Maar dat zal je een zorg zijn.....


Greetz,

Harry.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan