Vermogen

  • Onderwerp starter Onderwerp starter polat
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

polat

Gebruiker
Lid geworden
3 jun 2007
Berichten
36
hallo allemaal,

ik ben van plan om na de zomervakantie een nieuw systeem te kopen en in elkaar te zetten
ik wil hier voornamelijk op gamen, zware games zoals halo, wow, f.e.a.r etc.

ik heb gekozen voor: - Asus EN8600GTS/SILENCER htdp/256m pci-e
- Intel E6600 CD2
- 19" breedbeeld LCD
- Asus P5L
- 250 GB S-ATA HDD
- 2GB ddr2 800Mhz

nou was mijn vraag dus: is 450Watt genoeg voor al deze hardware componenten?, zo niet, hoeveel is dan wel genoeg?, en wat voor merk zal ik dan nemen, sweex of antec? want ik neem namelijk ook nog een antec sonata II kast erbij.

allemaal alvast bedankt,

P0lat
 
Antec is beter dan Sweex. Sweex is niet slecht, maar Antec is gespecialiseerd in voedingen, casefans en behuizingen en leveren kwalitatief goed spul af.
Ik denk dat 450 Watt genoeg is, maar meer is natuurlijk beter.

Maar beter een goede stabiele voeding dan eentje van een B-merk met weet ik hoeveel watt's maar niet stabiel.
 
Ik zou zeker niet gaan besparen op een voeding. Koop er een van een goed merk, deze zijn vaak ook een stuk stiller. Sweex zou ik zeker niet adviseren voor een voeding.

Persoonlijk zou ik een wat zwaardere nemen 500/550w. Beter nu iets meer geld uitgeven voor een zwaardere dan later erachter komen dat je voeding niet voldoende is.

Via Google kun je veel testen van voedingen vinden en om zo een goed beeld te vormen welke goed zijn, wat dat zijn er vele. Maar een goede voeding dan moet je toch wel denken van een vanaf prijs van 65 euro of meer. Voor minder is vaak een stuk minder en zoals Michael4446 aangeeft leveren deze geen stabiele voeding.
 
thnx

owkhe mensen, bedankt voor jullie reacties _o_

mvg,

P0lat
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan