• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

verwijzingen/koppelingen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Boerman

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2005
Berichten
512
Ik heb een spreadsheet gemaakt waarin veel koppelingen worden gebruikt. Om te controleren of de koppelingen goed staat moet ik veel switchen tussen de verschillende tabbladen.

Is er een slimme manier waardoor ik - zie bijlage - snel kan controleren of de koppelingen goed staan?
Hoe kan ik het spreadsheet inrichten dat ik snel naar de (oorspronkelijke) gekoppelde waarde ga?:o

Wie heeft hiervoor een mooie oplossing?;)

Boerman
 

Bijlagen

Als ik zoiets doe dan werk ik met een de 2 werkbladen open en verdeel ze op het scherm , of je gaat een extra formule inbouwen die een controle uitvoert en legt een hyperlink
 

Bijlagen

  • Map1(1).xls
    Map1(1).xls
    19 KB · Weergaven: 18
  • 2sheetscreen.jpg
    2sheetscreen.jpg
    97,9 KB · Weergaven: 31
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan